Září 2008

Bleskajda

9. září 2008 v 17:27 | ♥Andyr♥ |  Bleskajdy
. Ahoj
. Máš se ??
. Kolik ti je ?? JAKÝ JE NEJ A ????

Jaký máš koníčky ???
Co cceš na Diplom ???
Těm který mě zaujmou svémi odpovědi .... mají šanci pouze tři tak pa.

Snowboard

7. září 2008 v 17:43 | ♥Andyr♥ |  Snowboard
Obrázek “http://www.soul-ride.com/wp-content/uploads/2007/09/buy_snowboard1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Roxy snowboard

7. září 2008 v 11:42 | ♥Andyr♥ |  SnowboardM.Ó.D.A

5. září 2008 v 21:46 | ♥Andyr♥ |  fashion
Nejen, že takové oblečení srší originalitou a neobvyklostí, ale navíc vypovídá mnohé i o své majitelce. Tím mnohým může být fakt, zda je malá slečna, která nosí toto oblečení, romantická duše, jakou má oblíbenou seriálovou postavičku či zda je spíše malá uličnice, která se kamarádí Nejen, že takové oblečení srší originalitou a neobvyklostí, hlavně s kluky. Ale to ostatně víte nejlépe sama, jakou povahu má vaše malá slečna.
Malované mohou být snad všechny části oblečení. Od triček, přes kalhoty až po boty. Nevěříte? Podívejte se do naší fotogalerie, kde můžete všechny modely obdivovat.
Černé kalhoty nemusí být jen nevýrazné a někdy dokonce nudné, stačí je jen opatřit zajímavou výšivkou či obrázkem. Druhy technik, kterými se dá obrázek vytvořit, je mnoho, proto je téměř jisté, že si každý vybere - ať už chce tvořit nebo hledá už přímo hotový výrobek. Stejně tak jako se z černých kalhot stanou stylové kalhoty na každý den se může proměnit i obyčejné bílé tričko na takové, které budou ostatní obdivovat. Aby byl celý outfit hotov, je ještě potřeba doplnit bundu, která může být z různých materiálů, ale jedno je jisté - měla by mít na sobě také různé motivy a obrázky, které se budou skvěle hodit k tričku a kalhotám.
Stejně tak zajímavé mohou být i boty, které si rozhodně zaslouží pozornost, přestože se mohou zdát jako téměř neviditelné. Celý outfit totiž skvěle dotvoří a dodají mu ten správný výraz. Ať už se jedná o malou slečnu nebo dospělou ženu.
Dobrou zprávou pro šikovné ruce je možnost vytvořit si malované oblečení vlastnoručně. Což znamená, že stávající kousek oblečení proměníte v originální a velmi zajímavý kousek šatníku, který bude nejedna kamarádka obdivovat. Raději s malováním oblečení pomozte své dceři i vy, abyste ji poradila, jak na to. Nejedná se o věc složitou, zpočátku je třeba nejprve vymyslet motiv, který chcete namalovat a kam ho namalujete. Případně si připravit šablonu či předlohu, pokud si netroufnete malovat rovnou na látku. Vybrat vhodný kousek oděvu by neměl být problém, mohou jím být kalhoty nebo tričko, případně i šátek či látková čelenka do vlasů, zda ji holčička nosí.
Další krok je koupit barvy na textil v barevné paletě dle nákresu a to nejlépe ve výtvarných potřebách, kde vám také poradí jak barvy nanášet a jak je používat co nejúčinněji. Ve většině případů se však dá řídit dle návodu na balení barev, který by měl být dostatečně obsáhlý. Dále nezapomeňte koupit štětce s přírodními štětinami, těmi se kreslí lépe než se štětinami umělými, a poté už se můžete pustit do malování. Pozor dejte na to, abyste barvu nepromalovali i na druhou vrstvu oblečení, vždy si tedy pod danou vrstvu, na kterou zrovna malujete, dejte tvrdý papír, který zamezí prosáknutí barvy. Po namalování motivu nechte barvy dostatečně zaschnout a některé se navíc ještě přežehlují, aby se barvy zafixovaly a při praní nesmyly. Po dokončení malá slečna může ihned své nové oblečení obléknout a dělat v něm velkou parádu.

od ROXY

5. září 2008 v 21:41 | ♥Andyr♥ |  fashion

Plavky od Roxy

Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy


Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky Roxy3279-570059-2[1]Plavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy

plavečky

5. září 2008 v 21:40 | ♥Andyr♥ |  fashion

Plavky od Roxy

Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy
Plavky RoxyPlavky RoxyPlavky Roxy

Dětská

5. září 2008 v 21:39 | ♥Andyr♥ |  fashion

Barevná uličnice

Plavky na obrázku číslo jedna jsou pro dívky velmi žádoucí. Ať už je budou nosit úplně nejmenší nebo o něco větší parádnice, rozhodně budou s výběrem spokojené. Plavky mají velmi pěkný střih a pro malé slečny jsou výhodné především v tom, že jsou dvoudílné, což oproti jednodílným plavkám zaručuje mnohem vyšší komfort.

Květinová romantika

Tyto plavky mají podobný střih jako výše zmíněné, co je na nich ovšem ještě lepší, je jejich motiv. Romantické dívky ocení květinový vzor mnohem více než vzory abstraktní. Vaše dcera se v tomto luxusním modýlku bude cítit jako opravdová princezna z pohádky.

Květinový vzor a skvělý střih

Tyto plavky mají perfektní a praktický střih, který je navíc velmi slušivý a mohou si ho dovolit i slečny boubelky. Vázání okolo krku zaručí dítěti pohodlnost. U těchto plavek stačí udělat uzlík a vrchní díl si pak malá parádnice přetáhne přes hlavu sama - svedou to i ty nejmenší. Červená barva v kombinaci s bílou a modrou je velmi moderní, taktéž květinový vzor, který je stejně tak dobře vyvedený jako u předchozího modelu.

Malá námořnice

Tak tyto plavky zaručeně nadchnou každou malou i velkou slečnu. Námořnický styl je podtržen výborným střihem, který patří mezi jedny z nepohodlnějších. Vaše malá slečna bude mít jen radost z toho, že je konečně "roxy".
Plavky značky Roxy jsou navíc k dostání za velmi příznivé ceny. Sami se můžete přesvědčit na jejich internetových stránkách. Prohlédněte si naši kompletní fotogalerii a nechte se inspirovat na horké letní dny.

Nadpis

4. září 2008 v 17:54 | ♥Andyr♥ |  fashion
Obrázek “http://www.tomac1.net/prace/loga/fashion-bazar-logo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Testík

4. září 2008 v 17:50 | ♥Andyr♥ |  fashion
Tenhle test mám z jedné stránky a velice mě to zaujalo tak to zkus. Vem si tužku a papír a pod si vyzkoušet tenhle testík který ti zjistí jaký styl oblečení se k tobě hodí ale je to spíš testík pro holky :) Takže šupky do toho jinak musíte kliknout na celý článek. A napište mi do komíků co Vám vyšlo mě E a A :-) no jo ale spíš to E

Plesovky

4. září 2008 v 17:49 | ♥Andyr♥ |  fashion
šatky

4. září 2008 v 17:44 | ♥Andyr♥
Obrázek “http://hracky.katalog-hracek.cz/shop_katalog-hracek_cz/fotky/foto_real/47247-barbie-fashion-fever-moda.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.