Hilary Duff

29. února 2008 v 14:07 |  Hilary Duff
Tady je jeden blendík s Hilary Duff,který je v barvě růžové takové veselé
Ahojky jak si můžete všimnou blog má new kabátak nebol-li design.Tento design je zajímavý a použila jsem na něj nové fotografie Hil jak telefonuje.Protože tady vypadá zajímavě.A tak celkem by mě zajímalo jak se vám nový design blogu líbí?Budu ráda když ho okomentujete :) .
A ještě se omlouvám,že tady nejsou žádné nové články!Je mi to líto,ale jsem nemocná takže tady moc nic nepřibude:( ,já totiž jenom ležím,cpu se práškama,spím a koukám se na televizi.Ale myslím,že v Sobotu-Neděli určitě něco přibide,protože mám příští týden prázdniny a budu doma,to je skvělý:) . Tak a tady máme velmi krásné a luxusní fotky s Diginity Tour.Tyto fotky jsou vyfoceny od Martina Häuslera.A skutku jsou krásné takže mi za ně děkuju,jsou úža :o) .
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku


Hilary Duff a její sestra Haylie Duff si zašli s kamarády do klubu Mr. Chow's .Vypadaly opět sestry velmi dobře a v dobré náladě.Aspoň večer ať si odpočnou od práce,ale jak se říká bez práce nejsou koláče :) .A tady jsou ještě fotky.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Hilary Duff si zašla 22.2.2008 do Hollywoodu a telefonovala.Musím podotknout,že vypadala velmi úžasně a strašně jí to sluší.Jak jste si mohly všimnout Hilary nosí kudrnatoučké vlásky a vypadá velmi moooc skvěle a tady jsou fotky.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
.
Hilary Duff natočila skvělou reklamu na japonský mobilní telefon,který je značky Disney.Dole pod článkem se můžete kouknout i na video a k tomu ještě uslyšíte písničku Mickey Mouse.Hilary příští týden pojede udělat reklamu tomuhle telefonu a pjede do Japonska a bude propagovat :o) .


Ahojky,jak ste si mohly všimnout tak jsem byla v Soutěži u Kamči na blogu a vyhrála jsme jednou.A ted je finále a dostala jsme se tam já a ještě Andílek.Simča.Musím vám říct,že na Simču opravdu nemám a proto nevyhraju,ale o to mi nejde je důležité se zůčastnit ané vyhrát :o),já to beru takhle.A tenokrát jsme do tohohle finále měli za úkol vyrobit vizitku s Hil a tak tady máte můj výrobek .
Tak sem zase opět vytvářela a vzniklo z toho duo,mám totiž new styl jak vyrábět ve PhotoFiltre a vážně mě to baví a tak jsem to zkusila a vzniklo tohle,nicmoc no:(.Ale zkuste zkomentovat,budu ráda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | E-mail | Web | 29. června 2008 v 22:00 | Reagovat

Ahoj,moooc pěkný!:0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama