Hřebík v plotě-díra v srdci

17. ledna 2008 v 20:59 | Andyr |  Pro zamilované
Tento článek sem dávám na poučení a taky z osobních důvodů..Je to moc hezký článek,přečtě te si ho..

Byl jednou jeden kluk, který měl špatný charakter. Jeho otec mu dal pytel plný hřebíků a řekl mu, že pokaždé, když s někým ztratí trpělivost, musí zatlouct jeden hřebík do zahradního plotu. První den zatloukl kluk 37 hřebíků do zahradního plotu. V následujících týdnech se naučil ovládat. Počet hřebíků v zahradním plotu byl stále menší. Naučil se, že zatlouct hřebík je namáhavější než se ovládnout.
Konečně přišel den, kdy kluk už nemusel zatlouci žádný hřebík. Takže šel za otcem a řekl mu to. Otec mu tedy řekl, že má každý den vytrhnout jeden hřebík ze zahradního potu, když se ovládne.
Konečně mohl kluk otci říct, že všechny hřebíky z plotu vytrhl. Otec mu přinesl zahradní plot a řekl mu: "Můj synu, dobře sis počínal, ale i přesto se podívej na ten zahradní plot. Je plný děr. Ten zahradní plot už nikdy nebude jako dřív. Když se s někým hádáš a řekneš mu něco zlého, tak mu tady necháš ránu. Můžeš zasunout do člověka nůž a můžeš ho potom vytáhnout. Rána zůstane. Nepomůže, když se mockrát omluvíš, rána zůstane. Slovní rána je stejně bolestivá jako tělesná rána. Přátelé jsou vzácnými drahokamy, přivádějí tě k smíchu a dávají ti odvahu. Jsou připraveni ti naslouchat, když je potřebuješ, podporují tě a otvírají ti srdce."
Promiň mi,jestli jsem v tobě někdy nechala nějakou díru..!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Seš zamilovaný/á

ANO
NE

Komentáře

1 Verča Verča | 18. ledna 2008 v 16:45 | Reagovat

Hele prosimtě už nás pls nepiš na blog ať se sem dem mrknout.Už nás to tam štve!!!!!! My sem stejnak chodíte jelikož si zřejmě naše SBčko!?

Tak už tam LASKAVĚ K NÁM NIC PODOBNÉHO NEPIŠ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama